.

.

8мм Природни Ароматични Сандаловина Thuja Sutchuenensis Одделение ААА 108 Мала Монистра Дрвени Apple Форма Japa Мала Монистра

8мм Природни Ароматични Сандаловина Thuja Sutchuenensis Одделение ААА 108 Мала Монистра Дрвени Apple Форма Japa Мала Монистра

DEN 1200.00

Износ
Во продавницата.


*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·. *♥*❤ *♥*
★ Количина : 1strand ( како на сликата покажува )
★ Материјал : Ароматични Сандаловина
★ Големина 8мм
★ Превозот :
Бесплатен превозот
★Врати &Наплата
Ние сме одговорни за погрешен точка, скршени објект, ако кој било проблем, само да го испратите порака со слика навремено. ние ќе го препрати или наплата за тоа. И општо земено, ние не прифаќаме враќање / поврат предизвикани од Личен избор.
★ Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
*♥*❤ *♥*.· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥*
-
-
-

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.8cm
Материјал:
Дрво

Слични предлози