.

.

хривнија ѓердан материјал DIY челик синџир додатоци Накит делови месинг синџир/1.5 MM Мушка синџир SMM1011

хривнија ѓердан материјал DIY челик синџир додатоци Накит делови месинг синџир/1.5 MM Мушка синџир SMM1011

DEN 249.60

Износ
Во продавницата.


Реден Број : 5m/многу
Предмет БР. : SMB1011
Објектот Matetials : месинг
Главната Боја : повеќе
Објектот Големина : 1.5 mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

За производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.15cm
Број На Модел На:
SMM1011
Бренд Име:
Beadalon
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Количина:
5M
Големина:
1.5mm
боја:
повеќе
is_customized:
Yes

Слични предлози