.

.

Бесплатен Превозот!! DIY алатки 10pcs/пакет накит ткаенина за чистење, злато полирање крпа, сребро cheaning крпа, накит алатки

Бесплатен Превозот!! DIY алатки 10pcs/пакет накит ткаенина за чистење, злато полирање крпа, сребро cheaning крпа, накит алатки

DEN 1161.12

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
12.5inch
Објектот Тежина:
40 g
Број На Модел На:
GH903A
Објектот Ширина:
17.5inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
17.5inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Сребро Полски Платно
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Материјал:
Ткаенини
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози