.

.

goldsmith алатка Foredom накит полирање машина, еден раководител накит полирач, Накит полирање на машина со прашина колектор

goldsmith алатка Foredom накит полирање машина, еден раководител накит полирач, Накит полирање на машина со прашина колектор

DEN 10908.00
DEN 14352.00
-24 %

Износ
Во продавницата.

Бренд Име : goldsmith Место на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : wx27 Накит Алатки & Опрема Тип : полирање машина тежина : 24kg напон : 220/240v вшмукување моторни : 1/2 HP полирање на мотор : 1/2 HP пакување големина : 60*46*30cm
Спецификации
Стоматолошки силиконската гума полирање/полирање burs
мини табелата полирач клупата струг
полирање на машина со прашина колектор

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Дијаметар:
32inch
Метали Тип:
Метални Легури
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Ширина:
32inch
Објектот Тежина:
24000 g
Објектот Висина:
6inch
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
38inch
Број На Модел На:
wx27
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози