.

.

Foredom goldsmith CC30 Flexshaft Мотор,флексибилни вратило мелница,Накит виси мотор,злато гравирање мотор,злато полирање мотор

Foredom goldsmith CC30 Flexshaft Мотор,флексибилни вратило мелница,Накит виси мотор,злато гравирање мотор,злато полирање мотор

DEN 1715.00
DEN 2256.00
-24 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
На Врвот Дијаметар : 4mm/6mm,
Номинална Напон : 110 V/220 V,
Номинална Фрекфенција : 50/60 HZ,
Номинална влезна Моќност : 200 W,
Без Оптоварување Брзина : 500-20000 r/мин.
Долари за стоматолошки/накит/watch полирање
Комплет доаѓа со "1 виси мотор,1 електронски нога контрола,1 чак копче,1 handpiece,1 прирачник,1 флексибилни окно
Одлична машина за дупчење,полирање,burring,мелничката,slotting,пила,исто така, одлично за дрво и коските резба
Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3-5 дена од добивањето на својата онлајн нарачка.
Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока.
Answer : ___________________________ Note : пакет ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Број На Модел На:
cc30
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
3kg
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози