.

.

jeweler 220V 3600 вртежи во минута Накит Полирање на Машина со Дигитален Дисплеј Удар Полирач goldsmith

jeweler 220V 3600 вртежи во минута Накит Полирање на Машина со Дигитален Дисплеј Удар Полирач goldsmith

DEN 20392.00
DEN 26832.00
-24 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
Полирање на Мотор : 1/2 HP,
Вшмукување Моторни : 1/2 HP,
Напон : 220 V, 50/60 Hz
Брзина : 3600 вртежи во минута
Моќност : 550 W
Тежина : околу 24kg
Силна вшмукување единица за полирање струг. Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни. Со дигитален панел екранот.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
about 22kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
компактна големина
Број На Модел На:
HJ-221
skype id:
ghtool

Слични предлози