.

.

Восок цевка за Инјектирање & Резба зелена боја инјектор машина додатоци восок.Полски алатка.jewellers алатка.goldsmith алатка.

Восок цевка за Инјектирање & Резба зелена боја инјектор машина додатоци восок.Полски алатка.jewellers алатка.goldsmith алатка.

DEN 799.00
DEN 1050.72
-24 %

Износ
Во продавницата.


Восок за Инјектирање Резба зелена боја инјектор машина додатоци восок Висок Квалитет Ниска Цена Т-150 Восок Прстен Цевки
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби.
За повеќе информации за нашите производи Искрено очекуваме да на било која од вашите барања!
Било прашање во врска со нашата prducts ,ние ќе среќен да ти одговорам во 24hour

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Број На Модел На:
Б.К.-1095
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични предлози