.

.

FORDOM S-Р ВИСИ ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ JEWELERS КОМПЛЕТ FLEXSHAFT СЕ ОТКАЖАМ МОТОР

FORDOM S-Р ВИСИ ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ JEWELERS КОМПЛЕТ FLEXSHAFT СЕ ОТКАЖАМ МОТОР

DEN 2152.00
DEN 2832.00
-24 %

Износ
Во продавницата.

Цената не вклучува никаква царина.
FOREDOM за сексуално и репродуктивно МОТОРНИ FLEX ВРАТИЛО - ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ 1/6 HP 230 V FOREDOMS најпопуларните flex вратило модел, М. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска вредност, ќе мора да плати данок од себе.
Ние сме голем производител на накит алатки & опрема како што се полирање четка, дијамант тестер, електронски биланс итн. Поради безбедни причини и пакет пакување, вашите производи ќе бидат испорачани по 3 дена од добивањето на својата онлајн нарачка. Flex вратило мотор за сексуално и репродуктивно направени од страна на Foredom, е неговата најпопуларните flex вратило модел, М. Тоа доаѓа опремен со мотор бејл за бесење, и нашиот стандард 39" долго копче-совет внатрешна вратило и надворешната обвивка за поврзување на било кои од Foredoms 20+ меѓусебно, брз исклучите насадни инструменти. FOREDOM М СР Мотор Опис : Foredom 's 1/6 HP, универзална, флексибилни вратило машина работи во напред и рикверц ротација на брзина до 18,000 ВРТЕЖИ во минута. за сексуално и репродуктивно висат-up стил мотор. На М СР ги комбинира најважни карактеристики на нашите клиенти expectpower, reversibility, сигурност, и флексибилност сите во еден мотор. Објектот е Нов, не се Користи, Во оригинална Кутија од Производство. Предности на Работи во Обратна : Лево раце корисниците да имаат поголема контрола на алатка за сечење Обратна помага да се задржи прашина и други остатоци на летање далеку од десната рака корисници Наизменични моторни насока им помага да се прошири на животот на одредени абразиви Обратна помага со остварување на симетрични мелење и резба техники Обратна го прави полесно да се назад заглавени вежба битови Наизменични моторни насока прави полесно и побрзо да полски метали. за сексуално и репродуктивно висат-up стил мотор е 1/6 HP 18,000 ВРТЕЖИ во минута, Обратен мотор, со Внатрешно Вратило и Надворешната Обвивка. Ако имате било какви прашања,добредојдени да не контактирате. Ние ги испратите вашите предмети од експрес троши 4-7 работни дена од Кина во светот и ние, исто така, се комбинираат превозот цена, ако купат многу стока. Answer : ___________________________ Note : пакет ќе биде прогласен со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Го цениме вашиот вид разбирање. ПРОДАЖБА е за Мотор 230 V со Опруга & Обвивка. Додадената моќ помага да се намали одолговлекување или забавување во нормални workloads. Ние ќе се обезбеди брза реакција и повеќето одлична услуга. Моторни Детали : На 1/6 hp, топката имајќи Серија за сексуално и репродуктивно е 33% повеќе енергија отколку постарите 1/8 hp мотори, и 66% повеќе од оригиналната 1/10 hp модели.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0 g
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози