.

.

накит алатки Двојно Заврши Полирање Машина, Клупа Струг , Foredom Мелење Мотор, Накит Изработка на Алатки за промет на Големо & Мало

накит алатки Двојно Заврши Полирање Машина, Клупа Струг , Foredom Мелење Мотор, Накит Изработка на Алатки за промет на Големо

DEN 2006.00
DEN 2639.52
-24 %

Износ
Во продавницата.


Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Во рамките на гарантниот период, сите размена или отплата поради дефекти кои се слободни (Купувачот е одговорно за превозот обвиненија). Замена и наплата не ќе бидат обработени се додека не се врати објектот примени. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.
Понекогаш превозот време потрае малку подолго, поради Локалните испраќање или други причини. Цената не вклучува никаква царина.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи. Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања. Ние ќе се обезбеди релевантни информации до Ali Express и Alipay, како што се shippers' потврда и производи фотографии.
Политика на враќање
1. 1/6 HP Висок вртежен момент Моторот 1800~7000 вртежи во минута 125 W (continuous, оценка) 5/16" Кол Моторни Вратило Топката Имајќи Висина : 130mm Ширина : 330mm помеѓу вретена
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана. Цената не вклучува никаква царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе.#HH-PM03 Клупата Струг Опис Foredom Моторни BL-2
Моќен променлива брзина на клупата струг во компактна големина. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Го цениме вашиот вид разбирање. Вашето задоволство е секогаш во нашите врвни предвид. Исчезнати part's или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата.Банкарски трансфер 2. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура,мора да се плати данок од себе.
Превозот и Ракувањето со
1. Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку .

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
38inch
Објектот Тежина:
3000 g
Број На Модел На:
wx42-1
Објектот Ширина:
32inch
Објектот Висина:
6inch
Објектот Дијаметар:
32inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
warrantly 1 yearwx42-1
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)

Слични предлози