.

.

goldsmith алатка накит алатки 10pcs/set мини накит резба нож во собата,од не ' рѓосувачки челик гравирање нож,стоматолошки резба ки

goldsmith алатка накит алатки 10pcs/set мини накит резба нож во собата,од не ' рѓосувачки челик гравирање нож,стоматолошки резба

DEN 882.00
DEN 1161.12
-24 %

Износ
Во продавницата.


мини накит резба нож сет
пакување тежина 0.5 кг
пакување големина 24*12*3cm
количина 10pcs
гаранција 1 година
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union/ Money Gram
Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција
Производ Служба :
1. Сите машината ќе уживате во една година гаранција
2.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's .
3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците.
4.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's .

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
17inch
Објектот Тежина:
500 g
Број На Модел На:
wx30
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози