.

.

Бесплатен Превозот Накит Одлуки Алатки Термички Микро Восок Поставување На Машината

Бесплатен Превозот Накит Одлуки Алатки Термички Микро Восок Поставување На Машината

DEN 7223.00
DEN 9503.52
-24 %

Износ
Во продавницата.


Описи :
Micr о восок прилагодувања е да стане многу популарна во накит производство. Денес, технологијата на топлинска микро settings однесува однапред технологија во странство, ние сега измислиле нов и преносни "Vauum Термички Микро Восок Поставување на Машината".
Практична микро восок поставување на машината не е само мал во големина, сметководство за мал простор, мала тежина, прекрасен изглед, лесно да се движите, може да биде "2 лица кои работат заедно", но, исто така, едноставна операција, наместо големи машини увезени, цената е ниска во споредба со големите машини купени во странство за заштеда на трошоци. Тоа 's практичен и удобен.
Комплет доаѓа со 2 пенкала, 6 совети, 6 плочи, 2 цевки, 1 греење дел, 1 vaccum дел. Бои : Сина, Зелена, Розова, Бела, Црна.
Параметри :
Модел Бр. : HJ-90 X
Напон : 220 V,
Фреквенција : 50 Hz,
Моќност : 35 W/70 W,
Претставник : WKA-35 CWKA90 C,
Нето Тежина : 1.5 килограми,
Бруто Тежина : 2.0 kg. Производ Слики :
Компанијата Информации
Ние сме професионални производител на накит одлуки опрема, ние исто така снабдување со широк спектар на накит изработка на алатки со сигурен квалитет со конкурентна цена. Ние сме компанија која сака да знам што мислите. Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате доколку имате какви било барања на накит алатки и опрема. Ние'll биде во вашата врвна услуга.
Превозот :

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
28inch
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
Објектот Висина:
14inch
Објектот Ширина:
12inch
Објектот Дијаметар:
14inch
Број На Модел На:
wa
Материјал:
Пластични
Објектот Тежина:
1500g
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тежина:
1.50kg
Напон:
220V
Фреквенција:
50/60Hz
Пакување големина:
28x14x12cm
Функција:
компактна големина
моќност:
35W/70W
Состојба:
Бренд Нови
Бруто тежина:
2kg
Пепелниците количина:
6Pcs

Слични предлози