.

.

Трговија на големо Alibaba Накит Кастинг Tools 4x6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Перфорирани Колба со Прирабница и Гумена База 10pcs/многу

Трговија на големо Alibaba Накит Кастинг Tools 4x6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Перфорирани Колба со Прирабница и Гумена База

DEN 6821.00
DEN 8975.52
-24 %

Износ
Во продавницата.


Опис :
HJ-PF01 Перфорирани Колба со Прирабница 3"x6" Гумена База, како подароци
Накит одлуки алатки
Димензии : 4"x6", 100x150mm;
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик
тежина : околу 1,5 кг,
10pcs/многу; тежина : околу 16kg.
Ве молиме имајте на ум дека понекогаш колби може да бидат надвор од берзата, во овој случај, ние'll организира производство наскоро. Ако времето за испорака е речиси истечен, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере да го продолжи пред превозот. Ви благодарам многу.
Карактеристики :
Висок квалитет на евтини цена
Слики :

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
4inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Број На Модел На:
HJ-PF01
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Висина:
6inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Производ Карактеристики:
Висок квалитет
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тежина:
about 1.50kg
Големина:
about 100*150mm
Состојба:
Бренд Нови
Употреба:
за изработка на накит
Функција:
Висок квалитет
Испорака Тежина:
за 16kg/10pcs
Пакување:
10pcs/многу

Слични предлози