.

.

Foredom полирање машина Клупата Струг ТМ-2,тм полирање мотор,мини foredom полирање мотор,стоматолошки чистење моторни тркала

Foredom полирање машина Клупата Струг ТМ-2,тм полирање мотор,мини foredom полирање мотор,стоматолошки чистење моторни тркала

DEN 1824.00
DEN 2399.52
-24 %

Износ
Во продавницата.


напон 220/230/240 V
тежина 3kg
моќност 350w
вртежи во минута 0-10000r/мин
моторни големина 33*13*8cm
покрие големина 22*8*6cm
Силна вшмукување единица за полирање струг.Произведени во согласност со здравјето и безбедноста на правила се потребни.Заврши со две вретена
накит алатки ,накит опрема ,накит машина ,машина за полирање,полирање мотор ,полирање ,опрема за чистење мотор ,чистење машина ,абразивни опрема , detal polsihing машина клупата струг ,foredom клупата струг
Превозот : По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union/Money Gram
Afterservice : Сите машината ќе уживате во една година гаранција
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours Искрено очекуваме да било на вашето Барање
Fuzhou Wangxiang Нерѓосувачки Челик Производи Co., Ltd. е професионална производител на накит одлуки алатки & опрема, електронски рамнотежа, дијамант тестери, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање удар итн.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
1 g
Број На Модел На:
tm2
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози