.

.

Пулсот Искра Место Заварувач 200W, производство искра накит заварчик машина за Злато Сребро Platinum Заварувач, Накит Заварување Машина

Пулсот Искра Место Заварувач 200W, производство искра накит заварчик машина за Злато Сребро Platinum Заварувач, Накит Заварување

DEN 4414.00
DEN 5808.00
-24 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
7kg
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози