.

.

накит алатки DIY алатки 5pcs/многу GH258 Компас divider, Compasses нож круг нож, кружни сечење нож картичка

накит алатки DIY алатки 5pcs/многу GH258 Компас divider, Compasses нож круг нож, кружни сечење нож картичка

DEN 562.00
DEN 738.72
-24 %

Износ
Во продавницата.

Опис На Производот
goldsmith алатка ,накит алатка
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
удар, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours
Искрено очекуваме да било на вашето Барање

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Должина:
15inch
Објектот Тежина:
60 g
Број На Модел На:
GH258
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Дијаметар:
5inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични предлози