.

.

Метал Наковалната Избрани Удари за Накит Удари Врежан Цвет Привремено Златна Длето Накит, Алати и Опрема за DIY

Метал Наковалната Избрани Удари за Накит Удари Врежан Цвет Привремено Златна Длето Накит, Алати и Опрема за DIY

DEN 2371.00
DEN 3120.00
-24 %

Износ
Во продавницата.

Техника Параметри Накит врежан цвет привремено Златна наковалната длето опрема за DIY рачно резбани накит goldsmith алатки Висок квалитет,Ниска цена Пакет се Вклучени 1 x длето Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
0.5kg
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични предлози