.

.

Гимнастик Полирач Ротари гимнастик

Гимнастик Полирач Ротари гимнастик

DEN 1715.00
DEN 2256.00
-24 %

Износ
Во продавницата.


Ротари Гимнастик
Ротари Алатки
Накит Машина Алатки
Капацитет 3kg со 500 g

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
3000 g
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
23inch
Производ Карактеристики:
кофа кол
Објектот Висина:
24inch
Објектот Ширина:
18inch
Број На Модел На:
СМ-002
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Слични предлози