.

.

goldsmith алатка Топла Нерѓосувачки Челик Магнетни Игли, Магнетна Игла, Накит Полирање Алатки

goldsmith алатка Топла Нерѓосувачки Челик Магнетни Игли, Магнетна Игла, Накит Полирање Алатки

DEN 876.00
DEN 1152.00
-24 %

Износ
Во продавницата.


Нерѓосувачки Челик Магнетни Иглички
Магнетни Игли ,Дијагонала Цилиндар
Круг Монистра
Одличен Квалитет Пониска Цена Најдобра услуга Магнетни Игли за 1 1kg големина
ве молиме изберете Големина : 0.2 X5mm,0.3 X5mm,0.4 X5mm,0.5 X5mm,0.6x5mm

За производот

боја:
0.2X5mm, 0.3X5mm, 0.5X5mm, 0.4X5mm, 0.6X5mm
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
1000 g
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Број На Модел На:
wx20-1
Објектот Висина:
0.5cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични предлози