.

.

61mm 45mm Дијамант Форма Накит Изработка на Силиконски Калап Мувла Смола Pendant Мувла DIY Занает Алатка

61mm 45mm Дијамант Форма Накит Изработка на Силиконски Калап Мувла Смола Pendant Мувла DIY Занает Алатка

DEN 91.00
DEN 96.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Дијамант Форма Накит Изработка на Силиконски Калап Мувла Смола Pendant Мувла DIY Занает Алатка Тоа е одлична за DIY изработка на накит Состојба : 100% Сосема нов Кол : 1 парче Накит Правење Чекори : 1 : Тест на потреба од брзо ослободување на агент на силиконски калап. 2 : Хит епоксидна со варени вода,но не може да се допре водата. 3 : Измешајте епоксидна на соодветен сооднос. 4 : Микс тонер во епоксидна. 5 : Прелива епоксидна во калап. 6 : Почекајте додека епоксидна лекување. Големина : 45mm,61.5 mm

За производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Производ Карактеристики:
Дијамант форма
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Објектот Тежина:
41g
Производ Карактеристики:
DIY

Слични предлози