.

.

Познатиот Моден Бренд Бонбони Жените Кеси Мобилни Messenger Дами Чанта СТП Кожа Висок Квалитет на Дијагонала Крстот Бухти Мајка Торба

Познатиот Моден Бренд Бонбони Жените Кеси Мобилни Messenger Дами Чанта СТП Кожа Висок Квалитет на Дијагонала Крстот Бухти Мајка

DEN 1363.00
DEN 2271.84
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Декорација:
Sequined,Батон,Да Ги Заклучуваат,Црисс-Крстот,Занитвам,Синџири
Број На Модел На:
qw158
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Обвивка Материјал:
Памук
Обликот:
Повик Tote
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој

Слични предлози