.

.

Жените Гласник Кеси Дами Tote Мала торба жена бренд кожна чанта crossbody торба со шамија заклучување дизајнер bolsas

Жените Гласник Кеси Дами Tote Мала торба жена бренд кожна чанта crossbody торба со шамија заклучување дизајнер bolsas

DEN 784.00
DEN 1329.60
-41 %

Износ
Во продавницата.


Почитувани купувачот, добредојдовте на нашата продавница : Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање или спор. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Бидејќи на камерата и светлината причини, можеби litte боја грешка. И бидејќи на прирачник за мерење, тоа ќе биде од 1-2cm грешка. Пред да се купување на овој торба, pls бидете сигурни дека сте виделе јасно големина (боја) на торба.
ќе споделување на нашиот производ или нашата продавница во кој било сајтовите за социјално вмрежување или видео сајтови. За да ни покаже линк или слика. Како што се Face Book твитер youtube скопје pinterest google + VK tumblr myspace meetup meetme означени .. ние ќе се даваат далеку купони купони никакви ограничувања.

За производот

Големина:
Maximum length 30
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Декорација:
Писмо
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
YINGPEI
Број На Модел На:
100A
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Слични предлози