.

.

жените торба Нови Големо на нова експлозија Пејзаж Торба Чанта модни чанти производители продажба 50

жените торба Нови Големо на нова експлозија Пејзаж Торба Чанта модни чанти производители продажба 50

DEN 392.00
DEN 768.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


487839565362926 Жените Кеси US $ 21.00
/парче US $ 10.16
/парче US $ 16.62
/парче US $ 14.22
/парче US $ 9.99
/парче US $ 32.00
/парче US $ 13.07
/парче US $ 11.50
/парче US $ 13.99
/парче US $ 16.00
/парче US $ 4.69
/парче US $ 10.60
/парче US $ 21.05
/парче US $ 12.89
/парче US $ 23.33
/парче US $ 24.00
/парче US $ 11.89
/парче US $ 12.45
/парче US $ 10.59
/парче US $ 62.24
/парче US $ 14.44
/парче US $ 19.90
/парче US $ 16.99
/парче US $ 7.50
/парче US $ 7.90
/парче US $ 22.00
/парче
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме оставете ги вашите име и презиме, поради некои земјата превозот политика .
2. Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Обичните Мал Пакет Плус.
Ако ви треба парцела итно , можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот за експрес.
3. Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент се јавува во испорака на трансакцијата.
1. Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ние ќе целосна наплата на вашата исплата , но ние нема да се плати за дополнителни превозот надомест во секој случај . Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.
2. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.
3. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме!
Вашето задоволство е секогаш наша извршување , контактирајте со нас слободно ве молиме ако имате било каков проблем . Ви благодариме и се Однесува.

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Бренд Име:
НА AUSUKY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Шаблон Тип:
Пејзаж
Број На Модел На:
B048122A1
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Tote
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Две
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Пејзаж
Тип На Објект:
Чанти

Слични предлози