.

.

Rdywbu Панделки Лак Слама рачно изработени Плажа Tote Чанта 2017 Лето Жените Ткаени Crossbody Торба Повик за Патување Шопинг Bolsos B216

Rdywbu Панделки Лак Слама рачно изработени Плажа Tote Чанта 2017 Лето Жените Ткаени Crossbody Торба Повик за Патување Шопинг

DEN 647.00
DEN 1096.32
-41 %

Износ
Во продавницата.


Rdywbu Панделки Лак Слама рачно изработени Плажа Tote Чанта 2017 Лето Жените Ткаени Crossbody Торба Повик за Патување Шопинг Bolsos B216 Дното Ширина : 9cm Торба Висина : 25cm(освен рачка) Дното Должина : 27cm Врвот Должина : 37cm се Справи со Висина : 11cm

За производот

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
string
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
Rdywbu
Декорација:
Копчето,Панделки
Главен Материјал:
Слама
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
B216 Слама Плажа Торба
Слама Торба Повод:
Референци, Патува, Партија, На Плажа, Во Вечерните Часови, Stree
Слама Торба Главен Материјал:
Слама,Панделки
Слама Торба Пол:
Жените, Девојка, Тинејџерите, Студент, Женски
Слама Торба Капацитет:
iPad, Мобилен Телефон, Паричник Картички, Секојдневно Козметика

Слични предлози