.

.

Ново Доаѓање Appliques Totes торби!Топла Високо-квалитетни Дама Crossbody кеси Врвот Модерен Жените секојдневен превозникот Crossbody &Рака кеси

Ново Доаѓање Appliques Totes торби!Топла Високо-квалитетни Дама Crossbody кеси Врвот Модерен Жените секојдневен превозникот Crossbody

DEN 1003.00
DEN 1055.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


детали за производот :
Големина е 24*22*8cm (1inch=2.54 см ,1cm=0.393 инчи)(прирачник за мерење постои 1-2cm јаз)
.1 : "да сте задоволни" е нашиот принцип на услугите
Никакви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми!
2 : Вашата 5-ѕвезда повратни информации е многу важно за нас, ние ќе го оставам секој клиенти 5-satr повратни информации ,се надевам дека може да ни даде 5-Ѕвезда повратни информации !
3.Ако имате било quention.ве молиме оставете ја вашата e-mail на нас.ние ќе го испратам до тебе ПОБРЗО!
Добредојдовте на нашата продавница ,имајте пријатен ден !
pls прочитате големина внимателно и го избере тоа што ти треба кога ќе ги ред. однапред ви благодариме
Внимание Како различни компјутерски приказ на бои различно,и бојата можеби е малку разлика од реалните предмети,но ние може да гарантира стил е иста,но можеби некои не се исти перформанси на различни тела, како што се на модели.Се надевам дека ќе може да го разбере.ви благодарам однапред!!

За производот

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
националната
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Twinssl&Doublesl
Декорација:
Tassel,Appliques
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Школка
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Totes
Број На Модел На:
alwmf0550020
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Слични предлози