.

.

25CM/10Inch ABS Инженеринг Пластични ТВ Вртливата Плочата Стојат Универзална Ротари Со Челична Носечка Топката Дома Хотел Маса ТВ База

25CM/10Inch ABS Инженеринг Пластични ТВ Вртливата Плочата Стојат Универзална Ротари Со Челична Носечка Топката Дома Хотел Маса

DEN 476.00
DEN 595.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


25 CM/10 Inch ABS Инженеринг Пластични ТВ Вртливата Плочата Стојат Универзална Ротари Со Челична Носечка Топката Дома Хотел Маса ТВ База
1. 250 MM надворешен Дијаметар, 13 MM Дебели Мрзливи Сузан (Може да се Одржи од 30 КИЛОГРАМИ)
2. Стандардни Големини од 250 MM(10 Инчен)-600 MM(24 Инчи), Дебелина 13 MM
3. ABS Инженеринг Пластични Материјали и Цврсти Челични Топки За Лого - Без Деформација
4. Површината Мазна и Стабилен
5. Работи Тивко и Мазни, Издржливи Useage
6. Дома Хотел ТВ / Табела / Furinture Ротирате База
7. 360 степени Универзална Ротари Swive Плочата Плочата ТВ Стојат
ДРУГИ ГОЛЕМИНИ И ФОРМИ НА ABS ПЛАСТИКА ВРТЛИВАТА ПЛОЧА ПЛОЧАТА БАЗА

За производот

Бренд Име:
QDSailStar
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Обликот:
Круг
Тип:
Работ Плоскости
Број На Модел На:
HQPS
Тип:
ABS Инженеринг Пластични ТВ Плочата База
Големина:
10/14/16/20/24 Inch 25/35/40/50/60CM
useage:
Мебел Ротација Кружни Вртливата База
360 степени ротирачки:
Со Челична Носечка Топка
Одржување Тежина:
30kgs

Слични предлози