.

.

Прочитајте 500 MB 256G двојна MSATA SSD цврста состојба диск може да се постави РАЦИЈА брзина на читање од 950 мегабајти на 0 во

Прочитајте 500 MB 256G двојна MSATA SSD цврста состојба диск може да се постави РАЦИЈА брзина на читање од 950 мегабајти на 0

DEN 6575.52

Износ
Во продавницата.


Оваа SSD е cer S5 hummingbird S7 посветен цврст-држава дискови, група за acer не ОЕМ, може да acer автентикација нешто дефинитивно не е лоши работи! Затоа што на посебен интерфејс, така и нашата раскина си во загуба.
Овој производ не поддржува судење и 7 дена без причина да се вратат, не сакате да се добие назад, хард диск како некоја специјална стока, што се користи може да се зголеми на електрична енергија време и пишување на податоци, вие повторно се враќа кон мене, јас едноставно не може да се биде иста повторно да се продаваат на другите, може да биде само во загуба, ние се грижиме, промени вие сте продавачот јас сум купувачот, јас купи хард диск со вас во седум дена да се вратат на вас, верувам дека исто така не може да се во согласност со стандардите на оригиналниот обработка, вашиот во умот, исто така, се чувствуваат непријатно.cn/347/346832/article_eva_53_91.
=
2, за хард диск капацитет :
Оперативен систем алгоритам : 1 gb = 1024 MB, 1 MB = 1024 KB, 1 KB = 1024 бајти (поради тоа што оперативниот систем КОРИСТИ два hexadecimal, 2 беше 10 моќта на 1024); Хард диск производителот алгоритам : 1 gb = 1000 MB, 1 MB = 1000 KB, 1 KB = 1000 бајти; трговска Марка на хард диск фабрика нарекува 120 gb хард диск, на пример, конверзија на бајти (Бајти) е 120 G = 120000000000 бајти, прикажани на компјутерот капацитетот е 120000000000 бајти, поделени по 1024 поделени од 1024 поделени од 1024, еднаква на 111.93 X, затоа што кога SSD производство е потребно за да напишете програма, позната како фирмверот, оваа програма е да се земе простор, па на крај. Ако сте купиле погрешна интерфејс или други посебни причини мора да наплата, тогаш ве молиме да се вратам, не назад во следните неколку дена, да се врати назад не наплата товарни само; Ако на друг начин мора да се вратат, ние ќе одземе 2% од косата секој ден! Гаранција за 3 месеци, период на гаранција, доколку има било какви проблеми, товар кој ја испратите кои плата, гаранција само одговорен за хард диск фах тело, одговорно за хард диск податоци, расклопување, гаранција етикета оштетени, вода, оган, човечки фактори не е гаранција, висок притисок на оган и молња на согласи да трипер, ве молиме размислете два пати пред да го купат!
Здраво! Добредојде, и мене и тебе може да се среќни да се заврши трансакцијата, бидете сигурни да се молам да ја купите нашите производи пред, потрошите 2 минути за да го прочитате производ вовед и гаранција, овој производ е така што ќе имаат сеопфатно разбирање на, па јас сум добро за вас. Дали ќе се земе стоката плаќање значи дека се согласувате со условите на нашиот договор, нема да има било каков приговор, ви посакувам среќен шопинг!
Брзина на тестирање :
500100 AHCI,4 K4 KSSD
RAID0
Ова е појавата на пластични заградата, да обрнат внимание да се обрне внимание на начинот кога на картичката внатре, внатре дел има четири мали изданија, четири мал пад не е центриран, пристрасна кон едната страна, адаптер картичка треба да биде ставен на тесен страна, јас велам дека можеби не сосема може да се разбере, за да ја поддржи види ја видите.

За производот

Вид:
Внатрешна
Бренд Име:
KEFU
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
/
Хард Диск Капацитет:
256GB
Интерфејс Тип:
sata 3
Големина:
3.5 инчи
По продажба на Услуги:
Продавница три пакет
Состојба:
Бренд Нови

Слични предлози