.

.

8PCS Мотор Camshaft Времето Заклучување Алатка за Поставување На Ford 2.0 SCTi Ecoboost Ti-VCT Mondeo Фокус

8PCS Мотор Camshaft Времето Заклучување Алатка за Поставување На Ford 2.0 SCTi Ecoboost Ti-VCT Mondeo Фокус

DEN 2707.00
DEN 2880.00
-6 %

Износ
Во продавницата.


3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ако вашата земја не е одобрена на системот ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.2), Галакси (2006.Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Производи Детали :
Моторот Алатка На Camshaft Времето Алатка за Ford Mondeo 2.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Ви благодариме за разбирањето!. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други превозот начини.
Царинската Такса :
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.Нормално цел е предаден од страна на Кина Пост.0 L Eco Boost GTDI (MI4) Бензински, 2.0 L Duratec-ТОЈ (MI4) Бензин, 2. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот.Тоа ќе трае долго време. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба.Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.0 L Duratec-ТОЈ (MI4).
Автомобил Модел : Фокус (2011. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.0 L ST Eco Boost GTDI - (MI4) Бензин.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPS-от, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена.0 T Мотор
Алатката се користи за заклучување на camshaft на Ford бензински вбризгување на мотори. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.5) , Mondeo (2007.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Првата пријава е Ford 2.
Примена : 2.5)
Детали Фото :
Ако нарачате повеќе од 10 парчиња, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
1 .

За производот

Тип На Објект:
Моторот Нега
Име На Модел:
HT05775B
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
HTL
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Ford Mondeo 2.0 T
Материјал Тип:
Челик
Објектот Ширина:
20cm

Слични предлози