.

.

Бесплатен превозот! висок квалитет!поправка комплет за Isuzu,VE пумпа,висок притисок гориво пумпа repari kt

Бесплатен превозот! висок квалитет!поправка комплет за Isuzu,VE пумпа,висок притисок гориво пумпа repari kt

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

Бесплатен превозот! висок квалитет!поправка комплет за Isuzu,VE пумпа,висок притисок гориво пумпа repari kt
голема количина попуст
ДОБРА ЦЕНА,НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ако треба да се плати преку Pay Pal,pls контактирајте со нас.
1. Ние не бродот да P. O. Кутија, pls не ни остави валидна адреса & поштенски код. Валиден телефонски Бр. е исто така побара и важно за превозот. 2.Бесплатен превозот не вклучува даночни и далечински такса. Ве молиме проверете со вашиот Царински првите 3.Сите пакети за превозот до Русија треба целосно име и презиме 1.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезда повратни информации кога ќе го примите пакетот. 2.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во прв момент. Ве молиме не го отвори спорот.

За производот

Тип На Објект:
Моторот Нега
Име На Модел:
за ПЕТ пумпа
Објектот Должина:
3cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
no
Бренд Име:
Kawish
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
1cm
Специјални Функции:
поправка комплет за Isuzu,VE пумпа

Слични предлози