.

.

3040 Колона 5 оска CNC рек прецизност топката завртка CNC гравирање машина Индустриски

3040 Колона 5 оска CNC рек прецизност топката завртка CNC гравирање машина Индустриски

DEN 55200.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Мотор:
Stepper Мотор

Слични предлози