.

.

Бесплатен Превозот 1650W Brushless мотор контролер 30A DC 18V 24V 36V 48V 55V Мотор pwm bldc моторни контролер

Бесплатен Превозот 1650W Brushless мотор контролер 30A DC 18V 24V 36V 48V 55V Мотор pwm bldc моторни контролер

DEN 2672.64

Износ
Во продавницата.


НОВИ 30 A Brushless мотор контролер DC 18 V 24 V 36 V 48 V 55 V Мотор
Производ прирачник :
Инсталации : Црвена Линија : Моќ Позитивна Црна Линија : Моќ Негативни Сина Линија : DC Brushless мотор
Влезен напон : DC18-55 V
Излезен напон : Load Линеарна Излезна Струја : 0-28 A Прекуструјна заштита : Да (30 A) Континуирана моќност : МАКС 1650 W Тип : Прилагодување на проток Брзината на владата : potentiometer (линеарни) Брзина спектар : 0100% Обратно поларитетот заштита : НЕМА Соодветен Мотор : DC Brushless мотор Модул големина : L * W * H 150 MM * 85 MM * 45 MM Производ Тежина : 500 g Пакет големина : центар растојание 165 MM
Бренд нови и некористени

За производот

Тип На Мотор:
dc мотор
Број На Модел На:
LWC30A

Слични предлози