.

.

1762-OB16 САЛАДИН Нови Оригинални 24VDC 16 Излези Дигитален Излезен Модул

1762-OB16 САЛАДИН Нови Оригинални 24VDC 16 Излези Дигитален Излезен Модул

DEN 4752.00

Износ
Во продавницата.

55 W)
110 м-р на 24 V DC (2.265 V AC на 47.0 Еден на 30 °C (86 °F)
1.0 Една заедничка* )
0 m A
110 м-р на 5 V DC (0.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.32 W)‡
1762-OX6 I
6 Н.

За производот

Број На Модел На:
1762-OB16
Тип На Мотор:
Други

Слични предлози