.

.

1 КОМПЈУТЕР Нов Автомобил Авто Тешки Моќ Заклучување на Вратата Actuator Моторни 5 Жица DC12V Црна TD1 P00

1 КОМПЈУТЕР Нов Автомобил Авто Тешки Моќ Заклучување на Вратата Actuator Моторни 5 Жица DC12V Црна TD1 P00

DEN 185.00
DEN 215.04
-14 %

Износ
Во продавницата.


1 КОМПЈУТЕР Нов Автомобил Авто Тешки Моќ Заклучување на Вратата Actuator Моторни 5 Жица DC12 V Црна TD1
Карактеристики : Тешки 5-жица за заклучување на вратата actuator. Додава моќ бравите на повеќето возила. Употребливи со далечинско и аларм систем. 360 степен ротација. Лесно да се инсталира со инсталација на хардвер предвидено. Спецификации : Боја : Црна Материјал : Метал & Пластични Работен напон : DC12 V Работна температура : -20°C -+70°C Тековната потрошувачка : 0.15 A-2.22 На Издржливост (до & долу) : 100,000 пати + Push & pull сила : 4kg Патување растојание : 20mm Жица должина : 18cm / 7.0 во Actuator големина : прибл. 14.5 * 6 * 3cm / 5.7 * 2.4 * 1.2 во Actuator тежина : околу. 103g / 3.6 оз Пакет големина : прибл. 30 * 10 * 3cm / 11.8 * 3.9 * 1.2 во Пакет тежина : околу. 152g / 5.4 оз Пакет Вклучуваат 1 * Заклучување на Вратата Actuator

За производот

Број На Модел На:
VEP63
Тип На Мотор:
actuator мотор

Слични предлози