.

.

5pcs Лице игла имајќи без внатрешниот прстен инчен систем Г.-10-N BR101812 големина на:15.875*28.575*19.05 мм

5pcs Лице игла имајќи без внатрешниот прстен инчен систем Г.-10-N BR101812 големина на:15.875*28.575*19.05 мм

DEN 1440.00

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Ако ви треба многу повеќе,те молам кажи ми видот и количината на производот што треба , ние ќе ви даде најмногу повластен цена ,изненадување цена.

За производот

Име На Модел:
игла имајќи
Зафатнина (ml):
250
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Gcr15
Бренд Име:
CZDZ
Тип На Објект:
Мотори
is_customized:
Yes

Слични предлози