.

.

NICECNC Температура се Префрлите Радијатор Вентилатор За KTM Husqvarna Husaberg Делови на Мотор Радијатор Сензор на Температура на Вода 2/4 мозочен Удар

NICECNC Температура се Префрлите Радијатор Вентилатор За KTM Husqvarna Husaberg Делови на Мотор Радијатор Сензор на Температура

DEN 299.00
DEN 328.80
-9 %

Износ
Во продавницата.

-65.60 /торба
Температурата се Префрлите Радијатор Вентилатор За KTM
Температурата Се Префрлите
Сензор На Температура На
Радијатор За Ладење Вентилатор
Опис
Сензор на температура за Ладење Вентилатор M14x1.5mm,95°.
Ова е резервни радијатор фан термо switch assy референца За KTM,Husqvarna,Husaberg 2 мозочен Удар и 4 мозочен Удар .
Универзално погоден за други велосипеди и мотоцикли.
Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов
Пиновите : 2
Големина меѓу Пиновите : 6.3 MM
Топ платно Големина : М14 X 1.5 MM
Радијатор Фан Префрлате
Фан Switch 95°
Заменува ОЕМ# 59011079000
Количина : 1x Радијатор Фан Префрлате
Известување
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
NICECNC
Објектот Должина:
1inch
Зафатнина (ml):
/
Објектот Ширина:
1inch
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Име На Модел:
RA004
Специјални Функции:
Никој
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Легура

Слични предлози