.

.

moto gp racing zongshen CDI кутија ZS250GS 250cc мото додатоци 8 пина бесплатен превозот

moto gp racing zongshen CDI кутија ZS250GS 250cc мото додатоци 8 пина бесплатен превозот

DEN 1368.00
DEN 1439.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


1.CE означени
2.Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети
3.Повеќето предмети се изведува во 1-7business дена]
4.Повеќето наредби поставени пред 13 : 00 Pm EST брод истиот ден
5.Голема поволна Цена
6.Супериорен 99.8% задоволството на клиентите
7.Brand new од фабриката
47cc 49cc 50cc 110cc 125cc 140cc 150cc 250cc 300cc 400cc 500cc 600cc Dirt bike, Јама Велосипед, АТВ,QUAD , UTV ,ОДЕТЕ KART ,КАБРИОЛЕТ ДОДАТОЦИ AVALIABLE.
ATOMIK, DHZ, PITPRO,GPX,DUCAR JCL, SUNL, РАКЕТА,XMOTOS, ОРИОН, АПОЛОН, KAYO,BUYANG,TAOTAO...
ZONGSHEN, LONCIN, LIFAN, JIANSHE CFMOTO ДЕЛОВИ НА МОТОР
MIKUNI,KEIHIN, DELLORTO, ОКО, KOSO ХИДРАТИ

За производот

боја:
DC CDI, AC cdi
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
cdi единица
Материјал Тип:
Пластични
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Спецификација:
12V
Име На Модел:
zs250gs
Бренд Име:
KOOL БУМ

Слични предлози