.

.

BJMOTO Мотоцикл Метал Напонски Регулатор Rectifier За Kawasaki ZX12R Нинџа Спорт Велосипед 2000 2001 2002 2003

BJMOTO Мотоцикл Метал Напонски Регулатор Rectifier За Kawasaki ZX12R Нинџа Спорт Велосипед 2000 2001 2002 2003

DEN 1182.00
DEN 2111.52
-44 %

Износ
Во продавницата.


Специфични : Влезен Напон : DC 12 V Тешки црна метална конструкција Големина : прибл 110mm(4.3")*85mm(3.35")*40mm(1.6") Центар растојанието помеѓу монтажа дупки : 80mm Инструкции : не се вклучени Резервни мотоцикл напонски регулатор rectifier 2-приклучок врска(вкупно 8 жици) Преголеми топлина мијалник перки дизајн за максимална топлина елиминација Помогне да прахосвам вишокот на напон, спречување на над-полнење на батеријата Ефикасно да се подобри полнење способности Fitment : За Kawasaki ZX12 R Нинџа Спорт Велосипед 2000-2003

За производот

Материјал Тип:
Метал направи мотоцикл регулаторот rectifier
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Објектот Висина:
4.0cm
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Специјални Функции:
мотоцикл напонски регулатор rectifier
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
RR-078
Објектот Тежина:
0.6kg
Спецификација:
12V
боја:
Црна
Работен напон:
DC 12V
Инструкции:
Не Се Вклучени
Материјал:
Висок квалитет на метал

Слични предлози