.

.

Алуминиум Напон Rectifier Модератор За TW200 2000-2002 TW225 2002-2007 TW125 1999-2004 Мотоцикл

Алуминиум Напон Rectifier Модератор За TW200 2000-2002 TW225 2002-2007 TW125 1999-2004 Мотоцикл

DEN 729.00
DEN 810.24
-10 %

Износ
Во продавницата.

Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Plug-and-play, директно одговара, лесна инсталација. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Превозот време како што се следниве : 2. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
•Одговара
XT225 1991-2004
XT250 2005-2007
XT600 1994-2002
TTR250 1993-2002
TW200 2000-2002
TW225 2002-2007
TW125 1999-2004
FZ250 80-93
FZR400 90-94
FZR500 89-93
FZR600 89-93
XJ400 1992-1993
XJ600 1992-1996
TDM850 1991
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Подобрување на топлина мијалник и полнење способности
Директна замена за вашиот оригинален единица.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.
100% Сосема Нов
•Лесно да го Инсталирате
• Материјал : Алуминиум
• Боја : Како На Сликата
•Мерење : 80*40*25 MM
• Заградата центар до центар : 68 MM
• Висока-квалитет економичен замена за ОЕМ делови. Alipay е Prefered. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
2007 година
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Алуминиум

Слични предлози