.

.

GFK45 (45*68*30ММ) Backstop имајќи еден начин спојки имајќи CAM СПОЈКИ

GFK45 (45*68*30ММ) Backstop имајќи еден начин спојки имајќи CAM СПОЈКИ

DEN 7200.00

Износ
Во продавницата.


Ако ви треба многу повеќе,те молам кажи ми видот и количината на производот што треба , ние ќе ви даде најмногу повластен цена ,изненадување цена.

За производот

Тип На Објект:
Мотоцикл Стартер
Објектот Тежина:
0.44kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Име На Модел:
GFK45
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
Gcr15
Бренд Име:
CZDZ
Специјални Функции:
еден начин спојки

Слични предлози