.

.

Топла продажба 20x50 Зум HD Monocular Отворено Телескоп двоглед Со Преносни Tripod Ноќ Верзија забележување на т.н Опсегот #SP01

Топла продажба 20x50 Зум HD Monocular Отворено Телескоп двоглед Со Преносни Tripod Ноќ Верзија забележување на т.н Опсегот SP01

DEN 1126.00
DEN 2208.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


Топла продажба 20x50 Зум HD Monocular Отворено Телескоп двоглед Со Преносни Tripod Ноќ Верзија забележување на т.н " Опсегот #SP01 Карактеристики : Модел : B20*50 Димензија(Dxšxv) : 22x6x9cm Зголемување : 20x Цел Леќа Дијаметар : 50 mm окуларни дијаметар : 14mm Фокус : Центар Фокус Поле на гледање : 90m /1000m Леќа Материјал : Bak7 Областа Агол : 6 Излез Ученик, Дијаметар (mm) : 2.5 Фокус прилагодливи (Y/N) : Y Нето тежина : 220g Тежина (вклучувајќи пакување) : 450 Пакетот вклучува : 1x телескоп 1x tripod 1x торба 1x јасно крпа 1x на рака Слика покажува

За производот

Бренд Име:
maifeng
Број На Модел На:
SP01
Тип:
Monocular
боја:
Црна
Зголемување:
20X
поле на поглед:
90m /1000m
Областа на степен:
8 степен
Око Леќата Дијаметар:
20mm
Цел Леќа Дијаметар:
50mm
Monocular Големина:
22x6x9cm
Употреба:
Патувања, Подароци, Лов, Камп
Име:
20x50 Зум HD Monocular Отворено Телескоп забележување на т.н опсегот

Слични предлози