.

.

Isywaka 8мм 70Pcs Виолетова Боја Фудбал Фацетирани Австриската Кристал Монистра Круг Стакло Spacer Лабава монистра Изработка на Накит

Isywaka 8мм 70Pcs Виолетова Боја Фудбал Фацетирани Австриската Кристал Монистра Круг Стакло Spacer Лабава монистра Изработка

DEN 171.36

Износ
Во продавницата.


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 8mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе за избор
Количина
ќе добиете 70pcs за оваа точка во листата
торба торба торба -0.49 /торба -0.69 /торба торба торба торба

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
40g
Број На Модел На:
8мм
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Слични предлози