.

.

Трговија на големо! 100Pcs Жица Завиткан Beaded Rosary Бел Кристал AB Монистра Големина 4mm Изработка на Накит

Трговија на големо! 100Pcs Жица Завиткан Beaded Rosary Бел Кристал AB Монистра Големина 4mm Изработка на Накит

DEN 566.00
DEN 622.56
-9 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на Нашиот Магазин
1
S ize
4mm Жица Големина : 13mm
2 Дупка / 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Мат erial Метал,Кристал
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede ( Мешана Боја)
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM); Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.3g
Број На Модел На:
Нови

Слични предлози