.

.

Накит 00836 howlite буда главата лабава монистра 15 20x28mm

Накит 00836 howlite буда главата лабава монистра 15 20x28mm

DEN 695.00
DEN 992.64
-30 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
mm
Објектот Дијаметар:
mm
Објектот Форма:
Принцезата Форма
Објектот Тежина:
g
Број На Модел На:
Монистра
Бренд Име:
dingchengchanglong

Слични предлози