.

.

Природни Круг Боја Здружени Мат Sardonyx Agates Монистра За Накит Одлуки DIY Накит Spacer 15inches FreeShipping трговија на Големо

Природни Круг Боја Здружени Мат Sardonyx Agates Монистра За Накит Одлуки DIY Накит Spacer 15inches FreeShipping трговија на Големо

DEN 196.00
DEN 251.52
-22 %

Износ
Во продавницата.

Природни Круг Боја Здружени Мат Sardonyx Ахат Монистра За Накит Одлуки DIY Накит Spacer 15inches Free Shipping трговија на Големо

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G9386-V
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
30-56g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Браун здружени, сина здружени, зелена здружени
Како да се продаваат?:
Се продава од влакно, должината на една влакно е 39cm
Објектот Дијаметар:
4mm 8mm 10mm
Надворешниот Дијаметар:
4mm 8mm 10mm

Слични предлози