.

.

година Мода најпродавани добар квалитет природни тигар око камен Овална КАБИНАТА CABOCHON накит монистра 13x18mm трговија на големо 50pcs/многу слободни

година Мода најпродавани добар квалитет природни тигар око камен Овална КАБИНАТА CABOCHON накит монистра 13x18mm трговија

DEN 729.00
DEN 911.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


Камен Големина : 13mm*18mm*5mm
Боја : Како на сликата
Материјал : тигар око камен
MOQ : 50 PCS
Пакет : OPP вреќа
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
fanren
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
18mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Објектот Тежина:
120g
Број На Модел На:
Y1318
Објектот Дијаметар:
13mm*18mm

Слични предлози