.

.

природен камен круг мушка насоки, обоена, yellowgreen, 6mm, дупка: 1mm; за 63pcs/влакно, 15.35

природен камен круг мушка насоки, обоена, yellowgreen, 6mm, дупка: 1mm; за 63pcs/влакно, 15.35

DEN 86.00
DEN 109.44
-21 %

Износ
Во продавницата.


природен камен ахат круг мушка насоки, обоена, yellowgreen
Големина : за 6mm дијаметар, дупка : 1mm; за 63pcs/влакно, 15.35".
На начин да се добие неверојатна цена.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.025
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
G-E232-01
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
YellowGreen
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
Дупка Стил:
Drilled
единица:
1strand

Слични предлози