.

.

3Strands/многу MultiColor Природни Лава Цилиндричен Облик Монистра Шарм,9x10mm Шарени Вулкан Лава Камен Лабава Монистра Накит Ѓердан

3Strands/многу MultiColor Природни Лава Цилиндричен Облик Монистра Шарм,9x10mm Шарени Вулкан Лава Камен Лабава Монистра Накит

DEN 554.00
DEN 589.44
-6 %

Износ
Во продавницата.

За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Форма:
Принцеза-намалување на
Објектот Тежина:
150g
Број На Модел На:
YY003
Материјал:
Природни Шарени Лава
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
multicolor
Обликот:
Цилиндар
Големина:
9-10x8-10mm
Должина:
15.5inches&Approx42pcs/Strand
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
9-10mm

Слични предлози