.

.

1Strand 4mm фацетирани круг кристал лабава накит одлуки diy диско лабава монистра насоки трговија на големо цена за наодите додатоци

1Strand 4mm фацетирани круг кристал лабава накит одлуки diy диско лабава монистра насоки трговија на големо цена за наодите додатоци

DEN 188.00
DEN 235.20
-20 %

Износ
Во продавницата.

торба
opalite камен монистра насоки, фацетирани круг
Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1mm; за 100pcs/влакно, 13.7".
опал мушка е именуван по својата уникатна боја и сјај. тоа може да се претстави еден вид на виножито-како сјај. опал е еден вид на камен кои имаат piay folour. тие може да се открие светкава атрактивноста изгледаше од поинаков агол. тие имаат одлична текстура и сегашноста сјај на стакло. тоа е добро за изработка на накит.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Број На Модел На:
X-EGLA-J042-4mm-31
Објектот Тежина:
19 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
Дупка Стил:
Drilled
единица:
1strand

Слични предлози