.

.

Дрво Текстура agates 8-14mm Круг Лабава Монистра 15 За DIY Накит Одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !

Дрво Текстура agates 8-14mm Круг Лабава Монистра 15 За DIY Накит Одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети

DEN 229.00
DEN 297.60
-23 %

Износ
Во продавницата.


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : Дрво Текстура Ахат 8-14mm Круг Лабава Монистра 15" За DIY Накит Одлуки ,Ние се обезбеди мешани трговија на големо за сите предмети !
(ако вашата цел е повеќе од 30 Strands ,ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! ) Материјал/Боја : Злато Obsidian / види hoto Големина/Облик : 8-14mm / Круг Износ : 15inch по влакно Кодот на Производот : Ахат

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
8-14mm
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
50g
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
8-14mm

Слични предлози