.

.

(5pieces/многу)Бесплатен Превозот OP05 Темно Сина 11*13mm Синтетички Опал Hamsa/Страна опал со Фабрика Цена

(5pieces/многу)Бесплатен Превозот OP05 Темно Сина 11*13mm Синтетички Опал Hamsa/Страна опал со Фабрика Цена

DEN 1275.00
DEN 1370.88
-7 %

Износ
Во продавницата.


Име : (5pieces/многу)Бесплатен Превозот OP05 Темно Сина 11*13mm Синтетички Опал Hamsa/Страна опал со Фабрика Цена
Опис На Производот
Бои-78 бои
Дупка Стил :
Топла Продажба На Производи
Опал Накит
Пакување & Испорака
Пакување Детали :
1.Спакувани во вакуум кеси.
2.Спакувани во картонска кутија.
3.Според вашето барање.
Испорака Детална :
3-10days по плаќање (Нарачана треба повеќе време)
Компанијата Информации
Повратни Информации Од Клиентите :

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
op05
Бренд Име:
juanquanjl
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
боја:
op05
Материјал:
опал
MOQ:
5pcs
Име:
OP05 Темно Сина Синтетички Опал Hamsa/Страна опал со Фабрика Цена
Други име:
11*13mm Синтетички Опал Hamsa Опал За Мода Накит
плаќање:
paypal,ХСБЦ,Western Union,Банката на Кина,итн
Пакување:
спакувани пена&пластика/ картон случај или како вашето барање
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба,итн.
товарни:
Бесплатен превозот

Слични предлози