.

.

Кристал Топки 10ММ 8ММ 6MM 4MM Аспект Кристална Топка Монистра Во Занаетчиството ААА

Кристал Топки 10ММ 8ММ 6MM 4MM Аспект Кристална Топка Монистра Во Занаетчиството ААА

DEN 172.00
DEN 253.44
-32 %

Износ
Во продавницата.


Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра Фудбал Форма 32fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 4mm/6mm/8мм/10мм
* Облик : Фудбал Форма 32 фацетирани
* Боја : ладна топаз/ темно sapphire/дим/виолетова/џет/indicolite/capri сино/tanzanite/виолетова сомот/к шампањ/s шампањ/padparascha
повеќе бои, ве молиме кликнете на оваа врска :
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 16" лента
10мм 40pcs/лента
8мм 50 компјутери/лента
6mm 68pcs/лента
4mm 100pcs/лента
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..
Големина спореди :
избор на боја :

За производот

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
StreBelle
Објектот Тежина:
normal
Број На Модел На:
AAA2
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Обликот:
круг фудбал
квалитет:
ААА
Количина:
100pcs(4mm), 68pcs(6mm), 50pcs(8мм), 40pcs(10мм)
is_customized:
Yes
Големина:
4mm 6mm 8мм 10мм

Слични предлози